לפרטים נוספים או קביעת תור
 
 
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם
שם:
טל':
אימייל:
הודעה:
03-7712800
רציף הרברט סמואל 46, תל אביב

טיפול בפרוסטטיטיס כרונית

 

דלקת כרונית בערמונית - שכיח אך לא זניח
דלקת כרונית בערמונית (Chronic Prostatitis), המכונה גם בשם תסמונת האגן הדואב, הינה תופעה שכיחה למדי בקרב גברים. מדובר בדלקת מתמשכת, שתסמיניה מופיעים למשך מספר חודשים ועלולים להיעלם ולחזור לפרקים בעוצמות שונות. פרוסטטיטיס כרונית יכולה לנבוע מגורם חיידקי או אחר. במקרים רבים הגורם למחלה אינו ידוע, ולכן האבחון והטיפול חייבים להיות מוקפדים ומקצועיים, ולהתבצע ע”י אורולוג מומחה. במחלקה האורולוגית של תל אביב מדיקל סנטר, בניהולו של האורולוג הבכיר ד”ר סרגיי קרבצ’יק, אנו מאבחנים את המחלה ומטפלים בה ביעילות.

אבחון פרוסטטיטיס כרוני - הצעד הראשון לטיפול
אבחון פרוסטטיטיס כרוני עלול להיות מורכב, מכיוון שתסמיני המחלה מאפיינים גם מחלות אחרות בדרכי השתן. כמו כן, קיים הבדל בין דלקת כרונית לבין דלקת חריפה בערמונית, וכאמור תיתכן דלקת כרונית על רקע חיידקי או אחר. לכל גבר המגיע למחלקה האורולוגית בתל אביב מדיקל סנטר בחשד לפרוסטטיטיס כרונית, נערכת בדיקה ראשונית ע”י ד”ר קרבצ’יק. בדיקה זו כוללת תשאול אודות ההיסטוריה הרפואית של הנבדק, בדיקת שתן, בדיקה של בלוטת הערמונית, ובדיקת דם. בדיקות אלו מאפשרות לזהות באם הדלקת הינה חיידקית.

הטיפול והריפוי
במידה וממצאי האבחון מצביעים על פרוסטטיטיס כרונית שנגרמה ע”י זיהום חיידקי, המטופל יקבל טיפול אנטיביוטי ממושך לצד נטילת משככי כאבים. לעיתים יינתן חיזוק באמצעות טיפול בתרופות ממשפחת חוסמי אלפא, המסייעים להרפיית שרירי שלפוחית השתן ולהקלה במתן שתן. במקרים בהם לא התגלו ממצאים חיידקיים, אין צורך בטיפול אנטיביוטי. עם השלמת הטיפול התרופתי, המטופל ישוב למרפאה לבדיקה חוזרת של תרבית שתן. בהתאם לתוצאותיה, יוחלט אם נדרש טיפול תרופתי נוסף.

בעלי ביטוח בריאות פרטי יכולים לקבל החזר תשלום על הייעוץ בהתאם להסכם עם חברת הביטוח.

במחלקה האורולוגית בתל אביב מדיקל סנטר אנו מטפלים גם בבעיות אימפוטנציה, מחלות בדרכי השתן של האישה, וכן מספקים ייעוץ אורולוג בכיר.

לקביעת יעוץ התקשרו
03-771-2800

בעלי ביטוח בריאות זכאים להחזר תשלום על הייעוץ/בדיקה בהתאם להסכם עם חברות הביטוח.

 

 

 

שירותים נוספים
מוקד רפואה דחופה
עיסוי רפואי
טיפול רפואי לתיירים
בדיקות תקופתיות
סקר מנהלים
 
 
 
ייעוצים של רופאים
ייעוץ קרדיולוג
ייעוץ נוירולוג
ייעוץ אנדדוקרינולוג
ייעוץ אוטולרינגולוג
ייעוץ גניקולוג
ייעוץ אורולוג
 
 
בדיקות אבחון
בדיקות אולטרה סאונד
בדיקות נוירולוגיות
בדיקות מעבדה
בדיקות קרדיאליות
 
 
 
 
מחלקות
קרדיאלית
אנדוקרינולוגית
נוירולוגית
אורולוגית
גניקולוגית
אף אוזן גרון
רפואה אסתטית
 
רישום לניוזלטר
 
 
 
תל אביב מדיקל סנטר - רח' הרברט סמואל 46, תל אביב
03-771-2800

© 2012-2018 Tel Aviv Medical Center TAMC