לפרטים נוספים או קביעת תור
 
 
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם
שם:
טל':
אימייל:
הודעה:
03-7712800
רציף הרברט סמואל 46, תל אביב
נוירולוגיית ילדים

המערכת העצבית של ילדים הנה מערכת מורכבת המתפתחת מיום ליום. בדומהלתפקוד הנוירולוגי של מבוגרים, גם אצל ילדים מתפתחים בעיות וליקויים נוירולוגים המתבטאים בצורות שונות כגון הפרעות מוטוריות, ליקויי למידה, כאבי ראש וכד'. מחלקת נוירולוגית ילדים במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר נועדה לתת מענה מקצועי לכל סוגי הבעיות הנוירולוגיות בקרב ילדים, עם צוות מומחים מקצועי הפועל במרכז, מכשור מתקדם ועוד. במחלקה הנוירולוגית לילדים מאבחנים את המחלות הבאות:

אפילפסיה: אפילפסיה נחשבת לאחת מהמחלות הנוירולוגיות הנפוצות בקרב ילדים. המחלה נובעת מתפקוד לקוי של מערכת העצבים, ומתבטאת בפרכוסים. 

אבחון וטיפול בבעיות מוטוריות: בעיות מוטוריות שונות כגון איחור בהליכה, מגושמות מוטורית או מתח שרירים מוגבר/ירוד הן בעיות שמקורן במוח. אבחון וטיפול בבעיות אלו מתבצעים על ידי נוירולוג מומחה בתחום נוירולוגיית ילדים.

הפרעות שפה: הפרעות שפה מתבטאות בדיבור לקוי, איחור בדיבור, גמגום או בעיות שמיעה על רקע לקות עצבית כלשהי. בעיות אלו מקורן בתפקוד עצבי לקוי במוח, ואבחון מוקדם של בעיות אלו עשוי למנוע התפתחות מאוחרת או לקויה של השפה והדיבור של הילד בעתיד.

תסמונות: אבחון תסמונות שונות כגון תסמונת רט, תסמונתאנגלמןותסמונתדאון  ניתנות לאבחון באמצעות בדיקות נוירולוגיות. בדרך כלל תסמונות אלו מתגלות בגילאי ינקות, ולכל המאוחר בגילאי שנתיים-שלוש.

מחלקת נוירולוגית ילדים של תל אביב מדיקל סנטר זמינה עבורכם 24/7 לבדיקות, קביעת תורים וטיפול רפואי מקצועי. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקביעת תור ולפרטים נוספים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

 

שירותים נוספים
מוקד רפואה דחופה
עיסוי רפואי
טיפול רפואי לתיירים
בדיקות תקופתיות
סקר מנהלים
 
 
 
ייעוצים של רופאים
ייעוץ קרדיולוג
ייעוץ נוירולוג
ייעוץ אנדדוקרינולוג
ייעוץ אוטולרינגולוג
ייעוץ גניקולוג
ייעוץ אורולוג
 
 
בדיקות אבחון
בדיקות אולטרה סאונד
בדיקות נוירולוגיות
בדיקות מעבדה
בדיקות קרדיאליות
 
 
 
 
מחלקות
קרדיאלית
אנדוקרינולוגית
נוירולוגית
אורולוגית
גניקולוגית
אף אוזן גרון
רפואה אסתטית
 
רישום לניוזלטר
 
 
 
תל אביב מדיקל סנטר - רח' הרברט סמואל 46, תל אביב
03-771-2800

© 2012-2018 Tel Aviv Medical Center TAMC