לפרטים נוספים או קביעת תור
 
 
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם
שם:
טל':
אימייל:
הודעה:
03-7712800
רציף הרברט סמואל 46, תל אביב
בדיקות נוירולוגיות עם המומחים של תל אביב מדיקל סנטר

 ענף הנוירולוגיה מתפתח במרוצת השנים, ויחד עם הטכנולוגיה המתקדמת, הניסויים המדעיים והידע הרב, כך משתכללים הבדיקות הנוירולוגיות ואופני הבדיקה. במרכז הרפואי תל אביבמדיקל סנטר תמצאו את סל הבדיקות הנוירולוגיות הרחב ביותר, עם מגוון בדיקות נוירולוגיות המתבצעות על ידי רופאים מומחים בתחום.

בדיקת EMG

בדיקת EMG נחשבת לאחת מהבדיקות המבוקשות ביותר. בדיקה זו מתחלקת ל-2 רבדים: בדיקת הולכה עצבית (המכונה גם בדיקת NCT) ובדיקת השרירים.בדיקות אלו הנן בדיקות אלקטרופזיולוגיות אשר מודדות את הפעילות החשמלית בשרירים, ומאבחנות בעיות וליקויים הנוצרים כתוצאה בתפקוד לא תקין. בבדיקת EMG , ניתן לבחון באופן פרטני את תפקוד סיבי השריר ולבחון את רמת התפקוד או אי התפקוד שלהם. בדיקה זו נפוצה בעיקר לאבחון מחלות נוירולוגיות ועצביות שונות כגון אפילפסיה, מיוזיטיס, ועוד.

בדיקת EEG

בדיקת EEG  בוחנת את הפעילות החשמלית של המוח. במקרים של פרכוסים בעיקר, בדיקה זו נחשבת ליעילה והיא זו אשר קובעת את מקור הפרכוסים, הלקויות הנוירולוגיות במוח ואת אופני הטיפול. לעתים מטופלים עוברים פרכוסים המובילים למצבים קיצוניים כמו התעלפויות וכד', ובדיקה זו מטרתה בראש ובראשונה לקבוע האם הפרכוסים נובעים מבעיה נוירולוגיות או מדובר בפרכוסים הנובעים מבעיה אחרת.

 

במרכז הרפואי תל אביבמדיקל סנטר מתקיימים בדיקות נוירולוגיות מקיפות ומקצועיות לאבחון כל סוגי המחלות הנוירולוגיות, עם צוות מומחים מקצועי ואדיב. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לקבלת פרטים נוספים.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

 

שירותים נוספים
מוקד רפואה דחופה
עיסוי רפואי
טיפול רפואי לתיירים
בדיקות תקופתיות
סקר מנהלים
 
 
 
ייעוצים של רופאים
ייעוץ קרדיולוג
ייעוץ נוירולוג
ייעוץ אנדדוקרינולוג
ייעוץ אוטולרינגולוג
ייעוץ גניקולוג
ייעוץ אורולוג
 
 
בדיקות אבחון
בדיקות אולטרה סאונד
בדיקות נוירולוגיות
בדיקות מעבדה
בדיקות קרדיאליות
 
 
 
 
מחלקות
קרדיאלית
אנדוקרינולוגית
נוירולוגית
אורולוגית
גניקולוגית
אף אוזן גרון
רפואה אסתטית
 
רישום לניוזלטר
 
 
 
תל אביב מדיקל סנטר - רח' הרברט סמואל 46, תל אביב
03-771-2800

© 2012-2018 Tel Aviv Medical Center TAMC