צרו קשר עם פרופסור דניאלה יעקובוביץ
 
 
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם
שם:
טל':
אימייל:
הודעה:
03-7712800
רציף הרברט סמואל 46, תל אביב

פרופסור דניאלה יעקובוביץ
 
פרופסור דניאלה יעקובוביץ
ייעוץ אנדוקרינולוג בכיר - פרופ‘ דניאלה יעקובוביץ הינה רופאה אנדוקרינולוגית, בעלת שם עולמי בתחום רפואת הסוכרת.
כיום היא עובדת כרופאה בכירה במרפאת הסוכרת במרכז הרפואי וולפסון בחולון, וכן במכון אנדוקרינולוגיה, מטבוליזם ויתר לחץ דם במרכז הרפואי איכילוב בתל אביב. בנוסף, היא עובדת כמומחית לאנדוקרינולוגיה בתל אביב מדיקל סנטר.

פרופ‘ יעקובוביץ הינה בוגרת הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת ונצואלה. כמו כן היא בוגרת תואר שני באנדוקרינולוגיה מטעם אוניברסיטת קולומביה בניו יורק. בשנת 1996 סיימה התמחות בסוכרת וחילוף חומרים וקיבלה תואר פרופסור מטעם אוניברסיטת ונצואלה. בשנת 1998 קיבלה תואר פרופסור מבית הספר לרפואה של וירג‘יניה.
בשנת 1984 החלה לעבוד כרופאה מן המניין בסגל בית החולים בקראקס בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת ונצואלה. ב-1998 עמדה בראש מרכז מחקר בקראקס לתחום סוכרת, השמנת יתר ובעיות פוריות.

בשנת 2009 עלתה פרופ‘ יעקובוביץ לישראל, ומיד החלה לעבוד במרפאת הסוכרת של המרכז הרפואי וולפסון בחולון. בהמשך השתלבה גם בתפקידיה כמצוין לעיל, במרכז הרפואי איכילוב ובמרכז הרפואי תל אביב. בנוסף לתחום הסוכרת, היא עוסקת גם בהשמנת יתר ובתסמונת שחלות פוליציסטיות הקשורה לפוריות האישה.

מחקריה ומאמריה של פרופ‘ דניאלה יעקובוביץ בתחום הסוכרת והדיאטה מוכרים בעולם הרפואה הבינלאומי והתפרסמו במגזינים הרפואיים המובילים בעולם. בשנת 2012 התפרסמו תוצאותיו הרשמיות של מחקר רב תהודה, שהובילה בשיתוף עם עמיתיה ממרפאת הסוכרת במרכז הרפואי וולפסון. מחקר זה הציג ממצאים מהפכניים, לפיהם דיאטה הכוללת ארוחת בוקר עשירה בפחמימות ובחלבונים, מסייעת בירידה במשקל ובמניעת השמנה חוזרת. תוצאה זו מושגת עקב הפחתת תחושת הרעב והתשוקה לאוכל, הנוצרים כתוצאה מוויסות הפרשת הורמון הגרילין הגורם לתחושת רעב.
בנוסף למחקרים ומאמרים רבים, פרופסור יעקובוביץ פרסמה גם פרקים בספרים מדעיים, וכן ספר בספרדית שתורגם לאנגלית בשם Big Breakfast Diet.

פרופסור דניאלה יעקובוביץ הינה חברה במספר אגודות רפואיות בארץ ובעולם: האגודה לחקר אנדוקרינולוגיה ומחלות מטבוליות, האגודה האמריקנית לסוכרת, עמותת אוסטאופורוזיס בוונצואלה, עמותת טרשת העורקים בוונצואלה, האגודה הישראלית לסוכרת, האגודה הישראלית למחלות אנדוקריניות, האגודה האירופית לחקר הסוכרת.

הרצאה “ההשפעה של ארוחת בוקר על התגובה הגליקמית לאורך היום בחולי סוכרת מסוג 2” של פרופסור יעקובוביץ’ בהוועידה הלאומית לסוכרת 2015
 
בעלי ביטוח בריאות פרטי יכולים לקבל החזר תשלום על הייעוץ בהתאם להסכם עם חברת הביטוח. צרו קשר לקביעת פגישה עם פרופסור דניאלה יעקובוביץ’

לקביעת יעוץ התקשרו
03-771-2800

בעלי ביטוח בריאות זכאים להחזר תשלום על הייעוץ/בדיקה בהתאם להסכם עם חברות הביטוח.

רופאים נוספים בתחום

 

 

שירותים נוספים
מוקד רפואה דחופה
עיסוי רפואי
טיפול רפואי לתיירים
בדיקות תקופתיות
סקר מנהלים
 
 
 
ייעוצים של רופאים
ייעוץ קרדיולוג
ייעוץ נוירולוג
ייעוץ אנדדוקרינולוג
ייעוץ אוטולרינגולוג
ייעוץ גניקולוג
ייעוץ אורולוג
 
 
בדיקות אבחון
בדיקות אולטרה סאונד
בדיקות נוירולוגיות
בדיקות מעבדה
בדיקות קרדיאליות
 
 
 
 
מחלקות
קרדיאלית
אנדוקרינולוגית
נוירולוגית
אורולוגית
גניקולוגית
אף אוזן גרון
רפואה אסתטית
 
רישום לניוזלטר
 
 
 
תל אביב מדיקל סנטר - רח' הרברט סמואל 46, תל אביב
03-771-2800

© 2012-2018 Tel Aviv Medical Center TAMC