לפרטים נוספים או קביעת תור
 
 
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם
שם:
טל':
אימייל:
הודעה:
03-7712800
רציף הרברט סמואל 46, תל אביב

טיפול בהפרעת נשימה דרך האף

 

הפרעת נשימה אפית - מחייבת טיפול!
הפרעת נשימה אפית כרונית הינה בעיה שכיחה אך מטרידה, וסיבות רבות לה: סטיית מחיצת האף, שינוי ברירית האף, סינוסיטיס כרוני, אלרגיות כרוניות ועוד. אנשים הסובלים מהפרעה נשימתית דרך האף מדווחים על פגיעה קיצונית באיכות חייהם. מעבר להפרעת הנשימה עצמה, רבים מהם סובלים גם מכאבי ראש, חוסר ריכוז, הפרעות בשינה, חוסר תיאבון ועוד. הבשורה הטובה היא - אפשר לטפל בבעיה, וטיפול הולם אף עשוי לשנות את איכות החיים מקצה לקצה. לפיכך, חשוב להגיע אל מרפאת אף אוזן גרון, לעבור אבחון, לקבל ייעוץ, לטפל בבעיה, ולנשום לרווחה. בתל אביב מדיקל סנטר תוכלו לעשות זאת במהירות וביעילות.

האבחון המדויק - חצי הדרך לריפוי
אוטולרינגולוג מומחה (רופא אא”ג) יכול לאבחן את הגורם לבעיית הנשימה בעזרת בדיקה אנדוסקופית של חלל האף. התצפית פנימה בעזרת מכשור ייעודי, מאפשרת לרופא לבחון את טיב הרירית ולבדוק אם ישנם שינויים מבניים באף. כאשר הבדיקה אינה מספקת, נוהגים לבצע בדיקת CT או MRI על מנת לדייק באבחנה.

התאמת הטיפול לפי האבחון
הטיפול בהפרעת הנשימה נעשה על פי האבחנה. בשלב ראשון יינתן טיפול תרופתי שאינו פולשני, ופעמים רבות הוא מצליח לסייע. ישנם מקרים בהם טיפול כזה לא יהיה אפקטיבי, לדוגמה כאשר הגורם להפרעת הנשימה הוא סטייה חמורה במחיצת האף, ואז הבחירה הטיפולית תהיה בהליך כירורגי.

במחלקת אף אוזן גרון בתל אביב מדיקל סנטר אנו מטפלים גם בסחרחורות ובעיות שיווי משקל, בעיות במיתרי הקול וצרידות, וכן מספקים ייעוץ אוטולרינגולוג בכיר

 

 

שירותים נוספים
מוקד רפואה דחופה
עיסוי רפואי
טיפול רפואי לתיירים
בדיקות תקופתיות
סקר מנהלים
 
 
 
ייעוצים של רופאים
ייעוץ קרדיולוג
ייעוץ נוירולוג
ייעוץ אנדדוקרינולוג
ייעוץ אוטולרינגולוג
ייעוץ גניקולוג
ייעוץ אורולוג
 
 
בדיקות אבחון
בדיקות אולטרה סאונד
בדיקות נוירולוגיות
בדיקות מעבדה
בדיקות קרדיאליות
 
 
 
 
מחלקות
קרדיאלית
אנדוקרינולוגית
נוירולוגית
אורולוגית
גניקולוגית
אף אוזן גרון
רפואה אסתטית
 
רישום לניוזלטר
 
 
 
תל אביב מדיקל סנטר - רח' הרברט סמואל 46, תל אביב
03-771-2800

© 2012-2018 Tel Aviv Medical Center TAMC