לפרטים נוספים או קביעת תור
 
 
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם
שם:
טל':
אימייל:
הודעה:
03-7712800
רציף הרברט סמואל 46, תל אביב

בדיקת פאפ סמיר PAP Smear

 

מהי בדיקת PAP Smear ?
בדיקת פאפ סמיר הינה בדיקת סקר, המיועדת לגלות שינויים טרום סרטניים בצוואר הרחם בשלב מוקדם ובטרם יהפכו לסרטן. הבדיקה, שבמהלכה נלקח משטח תאים מצוואר הרחם, מהווה חלק מהמעקב הגינקולוגי השגרתי החיוני לבריאותה של כל אישה. בדרך כלל מומלץ לבצעה אחת ל-3 שנים. הבדיקה מתבצעת במחלקה הגינקולוגית של תל אביב מדיקל סנטר, ע”י הגינקולוג הבכיר ד”ר יעקב סיגל.

חשיבות הבדיקה לכל אישה
בדיקת פאפ סמיר הינה הדרך הטובה והפשוטה ביותר לאבחון שינויים ברקמת צוואר הרחם. ב-75% מהמקרים, גילוי מוקדם של שינויים כאלה עשוי למנוע התפתחות של סרטן. לראיה, מאז שנכנסה בדיקת הפאפ סמיר לשגרת הבדיקות הגינקולוגיות שכל אישה עוברת, חלה ירידה משמעותית במספר הנשים בעולם שחולות בסרטן צוואר הרחם. עם זאת, מכיוון שמדובר בבדיקת סקר, נשים שחוות דימומים שלא בזמן הווסת, מחויבות לבדוק את העניין אצל הגינקולוג גם אם בדיקת הפאפ סמיר שלהן נמצאה תקינה.

בדיקת פאפ סמיר בתל אביב מדיקל סנטר
בדיקת פאפ סמיר מתבצעת במרכז שלנו ע”י מנהל המחלקה הגינקולוגית. מדובר בבדיקה קצרה ופשוטה שאינה כרוכה בכאב. במהלך הבדיקה, הגינקולוג אוסף תאים מצוואר הרחם ושולח את הדגימה לבדיקה מיקרוסקופית. תוצאות הבדיקה מגיעות לאחר כ-3 שבועות, ואנו דואגים ליידע על כך את הפציינטית. במקרים בהם התגלו תאים חריגים, דהיינו שינויים טרום סרטניים, אנו מזמנים את הפציינטית לבדיקה חוזרת. אם גם הבדיקה הנוספת תצביע על ממצאים דומים, הפציינטית תופנה להמשך בירור מעמיק יותר. חשוב לציין כי אצל רוב הנשים המאובחנות עם תוצאות חריגות, אין המדובר בסרטן צוואר הרחם, אלא בשינויים מוקדמים בלבד, שבחלקם נדרש טיפול ובחלקם די במעקב.

במחלקה הגינקולוגית בתל אביב מדיקל סנטר אנו מקיימים גם מעקב גינקולוגי שגרתי כולל אולטרסאונד, טיפולי אסתטיקה וגינלית, ותיקון קרום הבתולים.

 

 

לקביעת יעוץ התקשרו
03-771-2800

בעלי ביטוח בריאות זכאים להחזר תשלום על הייעוץ/בדיקה בהתאם להסכם עם חברות הביטוח.

 

 

 

שירותים נוספים
מוקד רפואה דחופה
עיסוי רפואי
טיפול רפואי לתיירים
בדיקות תקופתיות
סקר מנהלים
 
 
 
ייעוצים של רופאים
ייעוץ קרדיולוג
ייעוץ נוירולוג
ייעוץ אנדדוקרינולוג
ייעוץ אוטולרינגולוג
ייעוץ גניקולוג
ייעוץ אורולוג
 
 
בדיקות אבחון
בדיקות אולטרה סאונד
בדיקות נוירולוגיות
בדיקות מעבדה
בדיקות קרדיאליות
 
 
 
 
מחלקות
קרדיאלית
אנדוקרינולוגית
נוירולוגית
אורולוגית
גניקולוגית
אף אוזן גרון
רפואה אסתטית
 
רישום לניוזלטר
 
 
 
תל אביב מדיקל סנטר - רח' הרברט סמואל 46, תל אביב
03-771-2800

© 2012-2018 Tel Aviv Medical Center TAMC