לפרטים נוספים או קביעת תור
 
 
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם
שם:
טל':
אימייל:
הודעה:
03-7712800
רציף הרברט סמואל 46, תל אביב

אסתטיקה וגינלית

 

אסתטיקה וגינלית – מי צריכה?
ענף האסתטיקה הווגינלית עשה קפיצה משמעותית בשנים האחרונות, כשהמודעות לטיפולים בתחום הולכת וגדלה. נשים בוחרות לבצע טיפולי אסתטיקה וגינלית שונים כגון: צניחת קירות הנרתיק, הצרת נרתיק, עיצוב וגינה ותיקון קרום הבתולים. הצורך בטיפולים אלה קשור למספר סיבות. ראשית, הסיבה הבריאותית המאפיינת נשים שסובלות מצניחת קירות הנרתיק, וחוות כתוצאה מכך בעיות כמו עצירות והטלת שתן בלתי רצונית. ישנן גם סיבות אישיות הקשורות בבעיות על רקע יחסי מין, המאפיינות נשים שמעוניינות בניתוח הצרת נרתיק. סיבות חברתיות ותרבותיות הן לרוב הטריגר של נשים שבוחרות לבצע ניתוח תיקון קרום הבתולים. מאידך, ישנן נשים שיבחרו, ממניעים קוסמטיים בלבד, לעבור הליך של עיצוב וגינה. המכנה המשותף לכל הנשים, על מגוון הסיבות השמורות עימן, הוא שתוצאות הטיפולים גורמות להן להיפטר מאי הנעימויות שחוו, ומאפשרות להן לחוש נינוחות ובטוחות יותר בעצמן.

טיפולי אסתטיקה וגינלית בתל אביב מדיקל סנטר
כל אישה המתעניינת בטיפול אסתטיקה וגינלית, מוזמנת למרפאה הגינקולוגית בתל אביב מדיקל סנטר. כאמור, ישנם מגוון טיפולים ומגוון סיבות לביצועם, לפיכך חשוב מאוד להתייעץ עם גינקולוג מנוסה בתחום. בשלב ראשון תתקיים במרכז פגישת ייעוץ עם מנהל המחלקה באווירה נעימה ותומכת. הגינקולוג יעניק לפציינטית הסבר מפורט על הטיפולים הרלוונטיים (כדאיות, מהלך, תוצאות, בטיחות וכו’), וישמח לענות באופן ממוקד וברור על שאלות שונות שתעלה בפניו. בהתאם לתוצאות השיחה אפשר יהיה לתאם המשך טיפול. כל התהליך החל מפגישת הייעוץ מתבצע בדיסקרטיות ובשמירה מלאה על פרטיותה של האישה.
 
סוגי טיפולים של אסתטיקה וגינלית

תחום האסתטיקה הווגינלית מציע טיפולים שונים המפורטים להלן. כל הטיפולים הינם ניתוחים אסתטיים מוכרים, המבוצעים כבר שנים. עם זאת חשוב מאוד לבצעם בידי גינקולוג מומחה, מיומן ואמין.
הצרת נרתיק – טיפול זה נדרש בעיקר לנשים הסובלות מפגיעה במידת החיכוך במהלך אקט מיני. כתוצאה מכך נפגמת ההנאה המינית של שני הצדדים. התופעה רווחת בעיקר אצל נשים לאחר לידות, נשים בגיל מתקדם, נשים מעשנות, ולעיתים אף קורית כתוצאה מנשיאת משאות כבדים. ניתוח הצרת נרתיק הינו הליך קצר, המתבצע בהרדמה מקומית, וכרוך בהחלמה של כשבוע ימים.

עיצוב וגינה – טיפול זה שהינו הליך קוסמטי מובהק, נועד לנשים הסובלות מעיוותים בשפתיים הקטנות של הווגינה. הסיבות לכך יכולות להיות חוסר סימטריה מולד או צניחת שפתיים עקב לידות או יתר אוננות. במקרים קיצוניים מדובר בעיוות מטריד שניכר אפילו בלבישת בגד ים. בניתוח לעיצוב הווגינה, המתקיים בהרדמה מקומית, הרופא מקצר בעדינות את שפתי הווגינה, ומתאים אותן למבנה הפיזי של המטופלת.

צניחת קירות הנרתיק – כ-70% מאוכלוסיית הנשים מגיל 40 ומעלה סובלות מתופעה זו. הסיבות נעות מריבוי לידות, דרך עישון כבד, שיעול כתוצאה מאסטמה, ועד להשפעות גיל מתקדם. במקרים רבים הניתוח נדרש ממניעים בריאותיים, שכן התופעה עלולה לגרום להטלת שתן בלתי רצונית ולבעיות עצירות. הניתוח נמשך כחצי שעה תחת הרדמה כללית.

תיקון קרום הבתולים – ראו פירוט בקישור הבא: תיקון קרום הבתולים.

בעלי ביטוח בריאות פרטי יכולים לקבל החזר תשלום על הבדיקה בהתאם להסכם עם חברות הביטוח.

במחלקה הגינקולוגית בתל אביב מדיקל סנטר אנו מקיימים גם מעקב גינקולוגי שגרתי כולל אולטרסאונד, בדיקת פאפ סמיר ותיקון קרום הבתולים.

לקביעת יעוץ התקשרו
03-771-2800

בעלי ביטוח בריאות זכאים להחזר תשלום על הייעוץ/בדיקה בהתאם להסכם עם חברות הביטוח.

 

 

 

 

 

שירותים נוספים
מוקד רפואה דחופה
עיסוי רפואי
טיפול רפואי לתיירים
בדיקות תקופתיות
סקר מנהלים
 
 
 
ייעוצים של רופאים
ייעוץ קרדיולוג
ייעוץ נוירולוג
ייעוץ אנדדוקרינולוג
ייעוץ אוטולרינגולוג
ייעוץ גניקולוג
ייעוץ אורולוג
 
 
בדיקות אבחון
בדיקות אולטרה סאונד
בדיקות נוירולוגיות
בדיקות מעבדה
בדיקות קרדיאליות
 
 
 
 
מחלקות
קרדיאלית
אנדוקרינולוגית
נוירולוגית
אורולוגית
גניקולוגית
אף אוזן גרון
רפואה אסתטית
 
רישום לניוזלטר
 
 
 
תל אביב מדיקל סנטר - רח' הרברט סמואל 46, תל אביב
03-771-2800

© 2012-2018 Tel Aviv Medical Center TAMC