לפרטים נוספים או קביעת תור
 
 
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם
שם:
טל':
אימייל:
הודעה:
03-7712800
רציף הרברט סמואל 46, תל אביב
בדיקת EMG רגליים

כאבים באזור הרגליים והברכיים הנם כאבים שכיחים ומוכרים לרובנו. אך עם זאת, כאבים חוזרים ונשנים המציגים תסמינים חריפים יותר, כגון תחושת נימול חוזרת ונשנית, תחושת "שריפה" או דקירה בירך, הם אינם בגדר הכאבים החולפים או הרגילים. מדובר בתסמינים אשר צריכים להיות תחת בדיקה ומעקב רפואי. בדיקת EMG לכאבי רגליים בוחנת בדיוק תסמינים אלו. בדיקת EMG רגליים נועדה לבדוק את מקור התסמינים, במידה ומדובר בהפרעה עצבית או בבעיה אחרת, ולתת פתרונות ומענה רפואי הולם.


בדיקת EMG רגליים לגילוי נוירופתיה
נוירופתיה הנה מחלה עצבית המתגלה בזכות בדיקת EMG הנוגעת באופן ספציפי בגפיים. נוירופתיה (neuropathy) הנה מחלת עצבים היקפית אשר נוצרת כתוצאה מפגיעה פיזית או כתוצאה מהתפתחות דלקת בעצבים. לעתים הפגיעה מתבטאת בכאבים חדים ומקומיים, ולעתים בכאבים נרחבים יותר ביותר אזור אחד בגוף, וזאת בהתאם לכמות סיבי השריר-עצב אשר נפגעו. בדרך כלל נוירופתיה מתבטאת בכאבים בקצות הגפיים, ובדיקת EMG רגליים נועדה לאתר את מקור הכאב באזור זה.
גילוי מוקדם של נוירופתיה בזכות בדיקת EMG מקצועית לגפיים יכולה להציל חיים ולשפר את איכות החיים באופן משמעותי. גילוי מאוחר של נוירופתיה עלול לגרום לבעיות נוספות חמורות יותר, ופגיעה במערכות חיוניות יותר כגון מערכות הלב והדם ומערכת העיכול. בנוסף לכך, החמרה בכאבים ברגליים ובגפיים – משמעותה פגיעה נרחבת יותר בסיבי שריר. פגיעה זו עשויה לפגוע בתנועה, שיבוש באיזון שרירי הרגליים, דלדול שריר והתפתחות כיבים.


בדיקת EMG רגליים בתל אביב מדיקל סנטר – להיות בידיים הטובות ביותר
עם צוות המומחים של תל אביב מדיקל סנטר, אתם נמצאים בידיים הטובות ביותר. המרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר מזמין אתכם לקבוע תור במחלקה הנוירולוגית לבדיקת EMG רגליים. במחלקה מתבצעים בדיקות נוירולוגיות מתקדמות, עם צוות מקצועי ונוירולוגים מומחים. במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר ניתן לקבוע גם תור לייעוץ נוירולוגי עם מיטב הנוירולוגים של המרכז, ולקבל פרטים אודות בדיקות נוירולוגיות נוספות.

לקביעת תור חיגו 03-771-2800

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

 

שירותים נוספים
מוקד רפואה דחופה
עיסוי רפואי
טיפול רפואי לתיירים
בדיקות תקופתיות
סקר מנהלים
 
 
 
ייעוצים של רופאים
ייעוץ קרדיולוג
ייעוץ נוירולוג
ייעוץ אנדדוקרינולוג
ייעוץ אוטולרינגולוג
ייעוץ גניקולוג
ייעוץ אורולוג
 
 
בדיקות אבחון
בדיקות אולטרה סאונד
בדיקות נוירולוגיות
בדיקות מעבדה
בדיקות קרדיאליות
 
 
 
 
מחלקות
קרדיאלית
אנדוקרינולוגית
נוירולוגית
אורולוגית
גניקולוגית
אף אוזן גרון
רפואה אסתטית
 
רישום לניוזלטר
 
 
 
תל אביב מדיקל סנטר - רח' הרברט סמואל 46, תל אביב
03-771-2800

© 2012-2018 Tel Aviv Medical Center TAMC