לפרטים נוספים או קביעת תור
 
 
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם
שם:
טל':
אימייל:
הודעה:
03-7712800
רציף הרברט סמואל 46, תל אביב
בדיקת EMG ידיים

 

 

 

כאבים בכף היד ובמפרקי היד הנם כאבים שכיחים אשר לא תמיד נבדקים לעומק. לעתים מדובר בכאבים חולפים או בכאבים כתוצאה משימוש יתר במפרקי היד ושרירי היד, אך לעתים הבעיה עמוקה עוד יותר אשר שורשה הוא בהפרעה עצבית. בדיקת EMG  ידיים מוצעת למטופל בעקבות תלונות על כאבים חוזרים ונשנים בידיים, כגון נימול, תחושת "שריפה" או דקירה, ואפילו כאבים במנוחה או בפעילות מתונה של שרירי היד.
בדיקת EMG ידיים הנה בדיקת הולכה עצבית אשר בוחנת את פעילות שרירי הידיים והפרעות שונות בקבוצת שרירים זו. הבדיקה מתבצעת באמצעות החדרת מחט אלקטרודה דקיקה לעומקי השריר. המחט רושמת את ההולכה העצבית והחשמלית בפעילות שרירי הידיים. לאחר בדיקת EMG  ידיים ניתן לקבל תוצאות תוך זמן קצר, ולקבוע את מקור הכאבים, וכן את האפשרויות לפתרון.

 בדיקת EMG ידיים

בדיקת EMG  ידיים לגילוי התסמונת הקרפלית
תסמונת בתעלה הקרפלית CTS (Carpal Tunnel Syndrome) הנה תסמונת אשר סובלים ממנה לא מעט אנשים בישראל. גילוי מוקדם של תסמונת זו באמצעות בדיקת EMG  ידיים יכולה לשפר משמעותית את התפקוד, ולמנוע הדרדרות של המצב הרפואי.
תסמונת זו מתרחשת בתעלת שורש כף היד, ופוגעת בפקוד היומיומי בידיים. תסמונת CTS מתבטאת בכאבים ובתחושת נימול/תרדמת, הפרעות תחושה באגודל ובאצבעות. לעתים הכאבים מתגברים גם בשעות הלילה, אך גם מופיעים במנוחה או בזמן פעילות כמו נהיגה. במקרים חמורים יותר, המטופל מאבד באופן משמעותי את השליטה בתחושה ביד וגם ניכר דלדול שריר חמור באזור זה.

 

בדיקת EMG  ידיים במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר
המחלקה הנוירולוגית של תל אביב מדיקל סנטר לשירותכם – בדיקת EMG  ידיים מקצועית אשר מתבצעת על ידי נוירולוגים מומחים במרכז הרפואי. צוות המחלקה אדיב ומקצועי ומלווה אתכם לאורך כל הבדיקה ולאחריה, עם מתן מענה רפואי הולם, ייעוץ נוירולוגי ושירותים נלווים נוספים.
אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המחלקה לקביעת תור לבדיקת EMG  ידיים ולבדיקות נוירולוגיות נוספות.
התקשרו כוכבית 03-771-2800

 

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

 

שירותים נוספים
מוקד רפואה דחופה
עיסוי רפואי
טיפול רפואי לתיירים
בדיקות תקופתיות
סקר מנהלים
 
 
 
ייעוצים של רופאים
ייעוץ קרדיולוג
ייעוץ נוירולוג
ייעוץ אנדדוקרינולוג
ייעוץ אוטולרינגולוג
ייעוץ גניקולוג
ייעוץ אורולוג
 
 
בדיקות אבחון
בדיקות אולטרה סאונד
בדיקות נוירולוגיות
בדיקות מעבדה
בדיקות קרדיאליות
 
 
 
 
מחלקות
קרדיאלית
אנדוקרינולוגית
נוירולוגית
אורולוגית
גניקולוגית
אף אוזן גרון
רפואה אסתטית
 
רישום לניוזלטר
 
 
 
תל אביב מדיקל סנטר - רח' הרברט סמואל 46, תל אביב
03-771-2800

© 2012-2018 Tel Aviv Medical Center TAMC