לפרטים נוספים או קביעת תור
 
 
השאירו שם ומספר טלפון ונחזור בהקדם
שם:
טל':
אימייל:
הודעה:
03-7712800
רציף הרברט סמואל 46, תל אביב
בדיקות נוירולוגיות בתל אביב

 

בדיקות נוירולוגיות בתל אביב
אבחון של מחלות נוירולוגיות הנו אחד התחומים המרתקים ברפואה. ישנה חשיבות גדולה מאוד לאבחנה נכונה של מחלה נוירולוגית, על מנת לשפר את איכות החיים של מטופלים הסובלים ממנה. את האבחון של המחלות הנוירולוגיות, מבצעים באמצעות בדיקות נוירולוגיות המתבצעות על ידי נוירולוגים מומחים במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר. בדיקה נוירולוגית, הנה בדיקה בסיסית לאבחון מחלות עצביות שונות. ישנן בדיקות שהרופא המומחה בנוירולוגיה ישלח את המטופל לביצוען על מנת לקבוע בצורה מדויקת את מקור הבעיה או אבחון המחלה. לבדיקות הנוירולוגית ישנן כמה שלבים מהבדיקה הפשוטה ביותר, כגון קישיון עורף, בדיקת עצבים קרניאליים, בדיקה מוטורית, בדיקת רפלקסים בגוף, בדיקת תחושה, ועוד. אנו במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר מציעים שירותי בדיקות ואבחונים לבעיות עצביות ונוירולוגית עם צוות מומחים מהמובילים בישראל.
אבחון נוירולוגי
באבחון מחלות נוירולוגיות, לבדיקות ההדמיה כגון EMG  ובדיקת EEG ישנה חשיבות רבה, היות ובדיקות אלה, מאפשרות לזהות פגמים שונים במוח ובשאר מערכת העצבים. אחת הבדיקות הנפוצות ביותר היא EEG, אשר באמצעותה, ניתן לאבחן הפרעות שונות. בנוסף קימות בדיקה לסיב בודד ועוד. בדיקות אלו עזרות באיתור בעיות הולכה עצביות במטופל.
ייעוץ ואבחון נוירולוגי במחלקה הנוירולוגית של תל אביב מדיקל סנטר
אנו במרכז הרפואי תל אביב מדיקל סנטר מציעים סל שירותים רפואיים נרחב עם מיטב הנוירולוגים והרופאים בישראל. במחלקה הנוירולוגית של תל אביב מדיקל סנטר מתקיימים בדיקות נוירולוגיות מגוונות עם ציוד מהמתקדם בעולם. צוות הנוירולוגים במחלקה הנו בעל שם בארץ ובעולם. צוות המחלקה ישמח לפגוש אתכם לפגישת ייעוץ וקביעת תורים עם הנוירולוגים מומחים שלנו. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

 

שירותים נוספים
מוקד רפואה דחופה
עיסוי רפואי
טיפול רפואי לתיירים
בדיקות תקופתיות
סקר מנהלים
 
 
 
ייעוצים של רופאים
ייעוץ קרדיולוג
ייעוץ נוירולוג
ייעוץ אנדדוקרינולוג
ייעוץ אוטולרינגולוג
ייעוץ גניקולוג
ייעוץ אורולוג
 
 
בדיקות אבחון
בדיקות אולטרה סאונד
בדיקות נוירולוגיות
בדיקות מעבדה
בדיקות קרדיאליות
 
 
 
 
מחלקות
קרדיאלית
אנדוקרינולוגית
נוירולוגית
אורולוגית
גניקולוגית
אף אוזן גרון
רפואה אסתטית
 
רישום לניוזלטר
 
 
 
תל אביב מדיקל סנטר - רח' הרברט סמואל 46, תל אביב
03-771-2800

© 2012-2018 Tel Aviv Medical Center TAMC